III Dni Technik Pomiarowych

W dniu 26 kwietnia z inicjatywy Klubu Młodego Geodety odbyła się kolejna edycja Dni Technik Pomiarowych dedykowana uczniom klas geodezyjnych. Celem corocznych spotkań jest propagowanie wiedzy geodezyjnej i nawiazywanie kontaktów bezpośrednich ze środowiskiem branżowym.

W spotkaniu wzięli udział zaproszeni goście:

Dr inż Krzysztof Bakuła z prezentacją "Przykłady możliwości wykorzystania bezzałogowych systemów latających w pomiarach ewidencji gruntów i budynków i gospodarce przestrzennej"-Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.

Mgr inż. Seweryn Kurzepa " Nowoczesne metody pomiarowe stosowane w pracach realizacyjnych"- Zakład Badań i Wdrożeń Warszawskiego Przedsiębiorstwa Geodezyjnego SA.

Mgr inż. Jerzy Pacześniak poprowadził prezentacje i warsztaty terenowe obrazujące najnowsze rozwiązania technologiczne zastosowane w instrumentach geodezyjnych firmy TOPCON- Towarzystwo Przedsięwzięć Inwestycyjnych.

Wsód uczestników spotkania, oprócz uczniów klas geodezyjnych naszej szkoły, pojawiły się zaproszone grupy uczniów z zaprzyjaźnionych szkół geodezyjnych z Warszawy i Siedlec.

Bardzo dziękujemy za udział.

Migawki zdjęciowe

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki 2010-2015. | Polityka prywatności | Powered by animativ