PROJEKT "SZKOŁA NOWYCH TECHNOLOGII"

Nasza szkoła została wytypowna do udziału w projekcie „Szkoła Nowych Technologii”. Projekt ten jest częścią międzynarodowego programu Microsoft Partners in Learning, znanego w Polsce pod lokalną nazwą "Partnerstwo dla przyszłości".

Uczniowie podczas bezpłatnych warsztatów zdobędą najnowszą wiedzę informatyczną i zyskają dostęp do legalnego oprogramowania, w szczególności narzędzi developerskich. Program szkoleń obejmuje: programowanie Windows Phone, HTML 5, Usługi Live, Programowanie Microsoft Kinect, tworzenie stron internetowych.

Nauczyciele poznają nowoczesne narzędzia umożliwiające prowadzenie zajęć. W cyklu bezpłatnych szkoleń, prowadzonych przez ekspertów w dziedzinie e-nauczania, zdobędą wiedzę na temat nowych kierunków w edukacji: internetowych platform edukacyjnych, programów dla szkół, elektronicznych podręczników.