Zespół Szkół nr 1
im. Kazimierza Wielkiego
w Mińsku Mazowieckim


 

 

 

 

PODSUMOWANIE ROKU SPORTOWEGO 2010/2011

Nasza szkoła pierwszy raz wyprzedziła wszystkie szkoły z Siedlec i zajęła honorowe drugie miejsce w Regionie Siedleckim, nagrodę i puchar  z rąk  Prezydenta miasta Wojciecha Kudelskiego   otrzymali  Pani Dyrektor Małgorzata Beczek i przewodniczący komisji wychowania fizycznego mgr Jacek Łuniewski.

24 września w LO nr 1 im. Bogusława Prusa  w Siedlcach odbyła się inauguracja roku szkolnego 2010/2011 i podsumowanie współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2009/2010 w regionie Siedleckim. Wśród 40 szkól Ponadgimnazjalnych już tradycyjnie I miejsce zajmuje ZS nr 1 Garwolin.

W dniu 20 października 2010 r. w Starostwie Powiatowym w Mińsku Mazowieckim, w obecności Starosty Mińskiego Pana Antoniego Jana Tarczyńskiego, Dyrektora Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Pana Mirosława Krusiewicza oraz Naczelnik Wydziału Oświaty i Promocji Starostwa Powiatowego w Mińsku Mazowieckim Pani Emilii Piotrkowicz, Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego przedstawił wyniki rywalizacji sportowej szkół z terenu powiatu mińskiego w roku 2009/2010.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych w rywalizacji dziewcząt wyróżniły się:

  • I miejsce – Zespół Szkół Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim
  • II miejsce – Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim
  • III miejsce – Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Mrozach

natomiast w rywalizacji chłopców w kategorii szkół ponadgimnazjalnych nagrody otrzymały:

  • I miejsce – Zespół Szkół Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim
  • II miejsce – Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim
  • III miejsce – Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Mrozach

Na taką wysoką lokatę w Regionie Siedleckim i Powiecie Mińskim zasłużyli:

  • Reprezentacja dziewcząt w indywidualnych biegach przełajowych II m w Regionie i I m w Powiecie.                    
  • Reprezentacja chłopców w indywidualnych biegach przełajowych I m w Regionie i I m w Powiecie.         
  • Reprezentacja dziewcząt w sztafetowych  biegach przełajowych II m w Regionie i I m w Powiecie.          
  • Reprezentacja chłopców  w sztafetowych  biegach przełajowych IV m w Regionie i I m w Powiecie.                 

Opiekunowie:    Marek Suwała, Bożena Niemyjska, Jacek Łuniewski, Katarzyna Żywicka. 

  • Reprezentacja chłopców w piłce nożnej II m w Regionie i II m w Powiecie.                  Opiekun Robert Stelmach
  • Reprezentacja chłopców w piłce siatkowej III m w Regionie i I m w Powiecie.            Opiekun Adam Kamela
  • Reprezentacja dziewcząt w piłce siatkowej V- VIII m w Regionie i I m w Powiecie.   Opiekun Barbara Ołdak
  • Reprezentacja dziewcząt w piłce ręcznej III m w Regionie.                                                   Opiekun Arkadiusz Sołowiej
  • Reprezentacja chłopców w piłce koszykowej V- VIII m w Regionie i II m w Powiecie.  Opiekun Janusz Puchalski  
  • Reprezentacja dziewcząt w piłce koszykowej III m w Powiecie.                                        Opiekun Ewa Mikucewicz
  • Reprezentacja chłopców w pływaniu III m w Powiecie.                                                         Opiekun Bożena Niemyjska
  • Reprezentacja dziewcząt w pływaniu(sztafeta) II m w Powiecie                                       Opiekun Bożena Niemyjska
  • Reprezentacja dziewcząt w LA IV m w Regionie i I m w Powiecie.                                    Opiekun  Katarzyna Żywicka
  • Reprezentacja chłopców w LA VIII m w Regionie i I m w Powiecie                                   Opiekun Arkadiusz Sołowej

Dzięki ciężkiej pracy wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego, w wsparciu Pani Dyrektor Małgorzaty Beczek, wicedyrektorów i wyrozumiałości wychowawców oraz nauczycieli uczących naszych reprezentantów odnieśliśmy ogromny sukces(jako pierwsza szkoła z powiatu mińskiego) jakim jest zajęcie II miejsca we współzawodnictwie szkół ponadgimnazjalnych w regionie Siedleckim. Również na arenie powiatu mińskiego odnotowaliśmy kolejny raz zwycięstwo, zajmując I miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców.

Rok szkolny 2009/2010 był bardzo udany a wynik sportowy jaki osiągnęliśmy będzie ciężko powtórzyć. Dzięki wytrzymałości, ciężkiej pracy, szczęściu, który jest potrzebny w sporcie oraz wsparciu całego grona liczymy na kolejne sukcesy!!

Nauczyciele wychowania fizycznego

Więcej zdjęć można znaleźć w GALERII

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki - 2011. | Polityka prywatności | Powered by animativ

Inspektor Ochrony Danych Osobowych:

iod@zs1mm.edu.pl

KARDA KIEROWNICZA

Dyrektor - Małgorzata Beczek
Wicedyrektor - Elżbieta Parol
Wicedyrektor - Paweł Domagała
Wicedyrektor - Wojciech Jackowski
Kierownik internatu - Jolanta Binkowska

KONTAKT
Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego

ul. Budowlana 4
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel: 25 758 25 64
fax: 25 758 36 17