Komunikat nr 9 Dyrektora ZS nr1 im. Kazimierza Wielkiego - 25 kwietnia

W związku z trwającą nadal akcją protestacyjną nauczycieli informuję, że:
1. w zdecydowanej większości planowe zajęcia dydaktyczno-wychowacze nie będą się odbywać w dniu dzisiejszym i do odwołania.

2. zajęcia zgodnie z planem lekcji w dniu dzisiejszym i jutro prowadzi kadra kierownicza i niektórzy nauczyciele: MB i WO – język polski, EP - matematyka, PD – przedmioty zawodowe informatyczne,AB - historia, AT – zawodowe z chłodnictwa i klimatyzacji, TM - geodezja, AG, EW - religia.
3. nauczanie indywidualne realizowane jest zgodnie z indywidualnymi ustaleniami nauczycieli.

4. internat szkolny nadal nie wznawia funkcjonowania.

5. zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas maturalnych przewiduję w piątek 26 kwietnia 2019r. o godz. 15.30

6. uczniów klas maturalnych, którzy mieszkali w internacie, zapraszam w piątek 26 kwietnia od godz. 10.00 do kierownika internatu w celu dokonania rozliczeń.

7. zwrot książek, najpóźniej jutro 26.04.2019 do sekretariatu szkoły

O wszelkich zmianach w organizacji pracy szkoły i dalszych działaniach, dyrektor będzie informował w kolejnych dniach na szkolnej stronie internetowej.