IV DNI BUDOWLAŃCA - Praktyczne fasady - KOSBUD tynki dekoracyjne

DNI BUDOWLAŃCA odbyły się w naszej szkole po raz 4, uczestniczyło w nich kilkanaście firm z branży budowlanej, drogowej, sanitarnej i klimatyzacyjnej. W przygotowanie dni zaangażowani byli nauczyciele: Ewa Bujalska, Bogusława Bartosiewicz, Emilia Mejszutowicz, Halina Nowak, Tomasz Szuba, Paweł Domagała, Adam Trześkowski. W wydarzeniu brali udział uczniowie klas 1, 2, 3, 4 – technik budownictwa, 1 technik drogownictwa, 1, 2, 3, technik chłodnictwa  i klimatyzacji, 1, 2, 3 monter robót wykończeniowych w budownictwie, monter sieci i instalacji sanitarnych, stolarz.

Przedstawiciel firmy KOSBUD Bracia Kosińscy Sp.J. zaprezentował uczniom nowe technologie systemów dociepleń i okładzin elewacyjnych. Dla uczniów przeprowadzono pokaz z montażu elewacyjnej deski TABULO i elastycznych płytek KLINKIERO. Zaprezentowano także metodę stosowania gotowych do użycia dyspersyjnych mas klejowych przeznaczona do przyklejania okładzin elastycznych TABULO, KLINKIERO i STONO oraz płyt styropianowych w systemie ociepleń KOSBUD SYSTEM. Więcej informacji o firmie:    http://www.kosbud.com.pl. Kolejne materiały z DNI BUDOWLAŃCA już niebawem.