Szanowni Państwo, Rodzice, Uczniowie,
w celu sprawnego kontaktu z nauczycielem proszę o umawianie się drogą mailową za pośrednictwem
dziennika elektronicznego, a w przypadku uczniów na zajęciach.
Poniżej przedstawiam listę dotyczącą dostępności nauczycieli Zespołu Szkół nr 1 im. Kazimierza
Wielkiego w roku szkolnym 2023/2024.

Lp. Nazwisko i imię nauczyciela Dzień tygodnia godzina
1 Aniszewski Paweł czwartek 13:45 – 14:45
2 Bartnicka Danuta piątek 13:15 – 13:45
3 Bąk Agnieszka wtorek 13:30 – 14:30
4 Bąk Wioleta poniedziałek 12:30 – 13:30
5 Beczek Iwona środa 11:00 – 12:00
6 Biały Edyta poniedziałek 12:30 – 13:15
7 Bieniek Artur środa 14:20 – 15:20
8 Biereta Radosław wtorek 10:00 – 11:00
9 Binkowska Jolanta czwartek 11:00 – 12:00
10 Boruc Agnieszka środa 10:45 – 11:30
11 Boruta Zygmunt wtorek 10:45 – 11:30
12 Branicka-Miłkowska Monika wtorek 15:00 – 16:00
13 Budzyńska Katarzyna poniedziałek 9:00 – 10.00
14 Bystrzyńska Joanna środa 16:00 – 17:00
15 Ceregra Karol piątek 12:30 – 13:30
16 Chodorska Dorota wtorek 16:15 – 17:15
17 Chorążewicz Agnieszka czwartek 11:30 – 12:30
18 Daśko Zbigniew poniedziałek 12:30 – 13:15
19 Długaszek Beata poniedziałek 16:15 – 17:15
20 Dróżdż Małgorzata piątek 10:35 – 11:35
21 Drużbalska-Kopka Ewa wtorek 15:00 – 16:00
22 Dumicz Małgorzata piątek 16:10 – 17:10
23 Dziugieł Robert poniedziałek 17:10 – 17:30
24 Gańko Urszula wtorek 8:55 – 9:55
25 Gawryluk Joanna piątek 11:00 – 12:00
26 Gliwińska Agnieszka poniedziałek 11:30 – 12:30
27 Gryz Dorota poniedziałek 12:45 – 13:45
28 Jackowski Wojciech piątek 8:45 – 9:45
29 Kamela Adam poniedziałek 14:30 – 15:30
30 Karczmarczyk Ewelina poniedziałek 16:00 – 17:00
31 Kluczek-Szpadelewska Joanna czwartek 12:30 – 13:30
32 Kluska Danuta wtorek 8:45 – 9:45
33 Kłos Lilla środa 10:35 – 11:35
34 Koba Jolanta poniedziałek 12:30 – 13:15
35 Kochanek Eliza wtorek 8:55 – 9:40
36 Konieczko Michał wtorek 9:45 – 10:45
37 Kopczyńska Alina poniedziałek 10:35 – 11:30
38 Koseski Kamil poniedziałek 10:45 – 11:45
39 Kosiorkiewicz Edyta poniedziałek 11:30 – 12:30
40 Kossakowska-Gałązka Magdalena środa 10:45 – 11:30
41 Kowalczyk Anna środa 11:40 – 12:25
42 Kowalczyk Patryk czwartek 17:00 – 17:30
43 Kowalewska Grażyna środa 12:30 – 13:30
44 Kozłowska Natalia wtorek 10:35 – 11:35
45 Królak Anna czwartek 9:30 – 10:30
46 Królak Teresa środa 11:40 – 12:25
47 Kucińska Wioletta poniedziałek 8:45 – 9:45
48 Kwiatkowski Marcin wtorek 11:40 – 12:25
49 Laskowska Justyna poniedziałek 16:00 – 17:00
50 Litwa Katarzyna czwartek 12:30 – 13:30
51 Lubieniecka Anna środa 11:30 – 12:30
52 Łuniewski Jacek poniedziałek 9:40 – 10:40
53 Maciejak Marta poniedziałek 9:40 – 10:40
54 Maguza Jakub poniedziałek 16:15 – 16:45
55 Marek Stanisław wtorek 11:40 – 12:25
56 Martyniak Aneta wtorek 14:30 – 15:30
57 Mazurkiewicz Paweł poniedziałek 15:20 – 15:50
58 Mikucewicz Ewa wtorek 8:40 – 9:40
59 Miszczak Tomasz poniedziałek 16:15 – 17:15
60 Młodawska-Bednarz Anna środa 10:35 – 11:35
61 Mroziński Wiesław czwartek 9:40 – 10:10
62 Mróz Monika czwartek 10:35 – 11:35
63 Murach Marek czwartek 10:40 – 11:10
64 Nawrot Katarzyna poniedziałek 16:15 – 17:15
65 Niemczak Magdalena czwartek 14:30 – 15:30
66 Niemyjska Bożena poniedziałek 10:30 – 11:30
67 Niestieruk Grzegorz wtorek 17:10 – 17:40
68 Niestieruk Izabela piątek 9:40 – 10:40
69 Olejarczyk-Baran Eliza środa 14:35 – 15:20
70 Ołdakowski Witold środa 11:30 – 12:25
71 Omelańczuk – Łęczycka Dominika środa 12:45 – 13:45
72 Ościłowska Anna poniedziałek 12:30 – 13:15
73 Paja Mirosław czwartek 13:45 – 14:25
74 Parol Elżbieta wtorek 10:35 – 11:35
75 Pastor Helena poniedziałek 11:30 – 12:00
76 Piskorz Jolanta poniedziałek 16:00 – 16:30
77 Pokorska Karolina piątek 8:50 – 9:50
78 Próchenko Elżbieta środa 8:45 – 9:45
79 Pszonka Monika czwartek 15:00 – 16:00
80 Pyszel Robert środa 12:45 – 13:45
81 Radomska Maja piątek 9:00 – 10:00
82 Rastawicka Joanna wtorek 16:15 – 17:15
83 Rygielska Jadwiga poniedziałek 12:30 – 13:30
84 Sadoch Renata czwartek 8:00 – 8:30
85 Sikorska Kinga środa 10:35 – 11:35
86 Sitek Marek poniedziałek 13:15 – 13:45
87 Skrzydlewska Monika środa 15:00 – 16:00
88 Słodownik Edyta wtorek 12:30 – 13:30
89 Smater-Nagraba Anna piątek 12:30 – 13:30
90 Sołowiej Arkadiusz czwartek 13:15 – 14:15
91 Staruzik Monika środa i czwartek 17:10 – 17:40
92 Stelmach Robert wtorek 12:30 – 13:30
93 Suchecka Justyna poniedziałek 10:35 – 11:35
94 Szostek Anna piątek 15:00 – 16:00
95 Szuba Małgorzata wtorek 8.45 – 9.45
96 Szuba Tomasz poniedziałek 14:35 – 15:20
97 Szymańska-Miszczuk Agata poniedziałek 10:45 – 11:30
98 Trześkowski Adam poniedziałek 16:00 – 17:00
99 Wiktorowicz Jadwiga poniedziałek 9:40 – 10:10
101 Winiarek Edwin środa 12:30 – 13:10
102 Wiszowaty Tadeusz czwartek 11:00 – 12:00
103 Wojciechowska – Rysiawa Magdalena poniedziałek 8:00 – 9:00
104 Wojda Agnieszka poniedziałek 16:00 – 16:30, piątek 8:00 – 8:30
105 Wójcicka Ewelina piątek 12:30 – 13:30
106 Wójcik Karol poniedziałek 10:35 – 11:35
107 Wójcik Mariusz środa 9:30 – 10:30
108 Wróbel Ewelina piątek 9:40 – 10:40
109 Wróblewska Iwona wtorek 9:40 – 10:40
110 Zagórska Agnieszka środa 15:15 – 16:150
111 Zagórska Katarzyna czwartek 17:00 – 18:00