Przejdź do treści

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

👨🏻‍🏫👩‍🎓Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 rozpoczął dyrektor Zespołu Szkół nr 1 Adam Trześkowski. Po powitaniu przybyłych nastąpiła chwila zadumy i refleksji, a to za sprawą wspomnienia naszego niedawno zmarłego nauczyciela śp. Zygmunta Boruty, którego śmierć uczciliśmy minutą ciszy.

Po wręczeniu świadectw z wyróżnieniem i nagród książkowych 📚, rozdano certyfikaty ze szkolenia Spartan podczas VIII Centralnego Zlotu Klas Wojskowych 🪖 – Orzysz 2023 r. oraz certyfikaty młodszych ambasadorów programu EPAS 🇪🇺

Docenieni zostali również członkowie prężnie działającego w naszej placówce Szkolnego Koła Wolontariatu 🐿️ Przedstawiciel Rady Rodziców wręczyła również nagrody dla najlepszych uczniów z poszczególnych klas 🎁

Na zakończenie dyrektor Adam Trześkowski pogratulował uczniom ukończenia kolejnego roku szkolnego i życzył udanych oraz bezpiecznych wakacji. Do czego i my się dołączamy: nie strońcie od przygód, ale wracajcie do nas cali i zdrowi! Do zobaczenia we wrześniu ☺️😘