Dzień Świątecznego Sweterka

Załóż świąteczny sweterek w Dniu Świątecznego Sweterka! 🎅

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów i nauczycieli do udziału w Dniu Świątecznego Sweterka 😘

6 grudnia, jak również 21-22 grudnia 2023 r., zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do naszej zabawy. Włóż sweter ze świątecznym motywem lub mikołajkową czapkę, lub załóż inny element, np. krawat nawiązujący do świąt.

Wspólnie poczujmy magię zbliżających się świąt Bożego Narodzenia ❄️ 🎅 🎄

Ogłaszamy również konkurs na najciekawsze, najfajniejsze zdjęcie w roli głównej ze sweterkiem. Zdjęcia prosimy o przesłanie na maila: katarzyna.budzynska@live.zs1mm.edu.pl (w opisie należy podać imię i nazwisko autora zdjęcia i klasę), zdjęcia można również zamieszczać w mediach społecznościowych (Facebook i Instagram – koniecznie oznaczając profil Zespołu Szkół nr 1). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone po przerwie świątecznej.

ZAPRASZAMY CAŁĄ SPOŁECZNOŚĆ ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 DO WSPÓLNEJ ZABAWY!!! 😃