Zespół Szkół nr 1
im. Kazimierza Wielkiego
w Mińsku Mazowieckim


 

 

 

 

KOLEJNY SUKCES LEKKOATLETÓW

W dniu 20.05.2016r na stadionie w Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Regionu Szkół Ponadgimnazjalnych oraz Szkolna Liga Lekkoatletyczna (II rzut), w których wzięło udział ponad 20 szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowało 22 lekkoatletów.

Podczas Mistrzostw Regionu Siedleckiego w lekkoatletyce  reprezentanci naszej szkoły zdobyli 6 medali:

brązowy medal -        sztafeta dziewcząt 4 x 400 metrów w składzie:                                                                 ZATORSKA PAULINA (III WB), KWIATKOWSKA ELWIRA (II PP),  MALISZEWSKA JUSTYNA (II AD), SZUBA SYLWIA (I B)

srebrny medal –         sztafeta chłopców 4 x 400 metrów w składzie:                                                                  JANKOWSKI MICHAŁ (I W), ,ŻYWICKI ALEKSANDER (II WB),  FELCZYK MARIUSZ ( III buA),

srebrny medal –         KRASUSKI PRZEMYSŁAW ( II WB) - pchnięcie kulą

brązowy medal –        JAŁOCHA SZYMON ( I bu) -  pchnięcie kulą

brązowy medal -        FELCZYK MARIUSZ ( III buA) – w biegu na 800m

brązowy medal -        JANKOWSKI MICHAŁ (I W) – w biegu na 400m

 W punktacji końcowej drużynowych Mistrzostw Siedleckiego Szkolnego Związku Sportowego nasza szkoła w klasyfikacji dziewcząt zajęła 9 miejsce, a chłopcy 2 miejsce na  25 sklasyfikowanych szkół , natomiast w klasyfikacji Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej ( II rzut) zajęliśmy II miejsce.    Najlepsze wyniki uzyskaly:      

 

Dziewczęta

       
 

100 m

 

szk. Liga(pkt)

LA(pkt)

 

22m

Bieńkowska Ewelina

15,17

92

   

27m

Kołasińska Agata

15,39

87

   

31m

Domańska Aleksandra

15,49

85

   
 

400 m

       

6m

Szuba Sylwia

1.09,47

96

3

 

8m

Maliszewska Justyna

1.10,85

90

2

 
 

800 m

       

4m

Zatorska Paulina

2.56,59

56

5

 

8m

Kwiatkowska Elwira

3.05,54

41

2

 
 

w dal

       

9m

Michalec Aleksandra

4,31

105

1

 

10m

Maliszewska Justyna

4,25

103

1

 

31m

Domańska Aleksandra

3,40

68

   
 

kula 4 kg

       

10m

Czerwińska Katarzyna

7,83

122

1

 

24m

Brodacka Patrycja

7,09

114

   
 

4 x 100 m

       

7m

Bieńkowska Ewelina

58,82

89

2

 
 

Kołasińska Agata

59,26

     
 

Domańska Aleksandra

59,91

     
 

Michalec Aleksandra

59,95

     
 

4 x 400 m

       

3m

Szuba Sylwia

4.47,67

4.47,67

6

 
 

Maliszewska Justyna

4.48,38

     
 

Zatorska Paulina

4.54,64

     
 

Kwiatkowska Elwira

5.03,65

     
           
 

Chłopcy

       
 

100 m

       

9m

Krasuski Przemysław

11,94

126

1

 

13m

Niedziałek Rafał

12,09

120

   

22m

Filipek Damian

12,37

109

   

39m

Jęda Damian

12,68

98

   
 

400 m

       

3m

Jankowski Michał

54,05

127

6

 

19m

Kondracki Jan

1.00,04

83

   
 

800 m

       

3m

Felczyk Mariusz

2.14,96

 

6

 

11m

Żywicki Aleksander

2.24,22

 

1

 

13m

Mrozik Dawid

2.25,44

     
 

1500 m

       

4m

Bartnicki Adrian

4.33,94

81

5

 
 

w dal

       

4m

Niedziałek Rafał

6,02

117

5

 

9m

Jęda Damian

5,55

97

1

 
 

kula 5 kg

       

3m

Jałocha Szymon

12,27

128

6

 
 

kula 6 kg

       

2m

Krasuski Przemysław

11,75

131

7

 
 

4 x 100 m

       

8m

Niedziałek Rafał

48,51

108

2

 
 

Filipek Damian

48,70

     
 

Jęda Damian

49,54

     
 

Kondracki Jan

50,38

     
 

4 x 400 m

       

2m

Felczyk Mariusz

3.50,41

 

7

 
 

Żywicki Aleksander

3.50,74

     
 

Bartnicki Adrian

3.53,64

     
 

Jankowski Michał

3.56,03

     
           
 

Kolejność końcowa otwartych Mistrzostw SZS

 
 

Dziewczęta

   

Chłopcy

 

1

ZSP 1 Garowolin

76 pkt

1

ZSP 2 Garwolin

103 pkt

2

LO 2 Siedlce

66

2

ZS 1 Mińsk Maz.

77

3

ZSP 4 Siedlce

38

3

LO 2 Siedlce

61

4

ZSP Sobolew

38

4

ZSP 1 Siedlce

61

5

ZS 1 Łosice

34

5

ZSZ 2 Mińsk Maz.

57

6

ZS 1 Sokołów Podl.

27

6

ZSP Sobolew

51

7

ZSP 2 Garwolin

27

7

ZSP 1 Garwolin

46

8

LO 1 Siedlce

24

8

ZSP 3 Siedlce

36

9

ZS 1 Mińsk Maz.

23

9

ZS CKR Sokołów P.

34

10

ZSP 2 Siedlce

20

10

ZSP Węgrów

33

11

ZS 3 Łosice

19

11

LO Garwolin

28

12

LO Żelechów

18

12

ZSP 4 Siedlce

28

13

LO Garwolin

18

13

ZS Miętne

22

14

LO Węgrów

15

14

ZSP Sadowne

21

15

ZSE Mińsk Maz,.

12

15

ZSP 2 Siedlce

20

16

ZS Miętne

10

16

LO 1 Siedlce

19

17

KLO Garwolin

8

17

ZSP 6 Siedlce

14

18

ZS CKR Sokołów  Podl.

6

18

LO 4 Siedlce

13

19

ZSP Węgrów

6

19

LO Węgrów

13

20

ZSP 1 Siedlce

5

20

ZSE Mińsk Maz.

12

21

ZSP 3 Siedlce

4

21

KLO Garwolin

9

22

LO 4 Siedlce

4

22

ZS 1 Sokołów Pod.

9

23

ZSZ 2 Mińsk Maz.

1

23

KLO Siedlce

7

   

1

24

ZS 1 Łosice

6

     

25

ZSP 2 II Garwolin

5

     

26

ZSP 1 II Garwolin

3

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki - 2011. | Polityka prywatności | Powered by animativ

Inspektor Ochrony Danych Osobowych:

iod@zs1mm.edu.pl

KARDA KIEROWNICZA

Dyrektor - Małgorzata Beczek
Wicedyrektor - Elżbieta Parol
Wicedyrektor - Paweł Domagała
Wicedyrektor - Wojciech Jackowski
Kierownik internatu - Jolanta Binkowska

KONTAKT
Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego

ul. Budowlana 4
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel: 25 758 25 64
fax: 25 758 36 17