Mistrzostwa Europy w Taekwon-Do ITF

Uczniowie klas wojskowych Zespołu Szkół nr 1 z Mińska Mazowieckiego (Karol Łuniewski II DAN,Mateusz Zgódka I DANMichalina Mikulska I DANNatalia Piórkowska I DAN) przygotowują się na zgrupowaniu w Spale do Mistrzostw Europy w Taekwon-Do ITF.

Kadrowicze odbywają trzy zróżnicowane jednostki treningowe dziennie - poranne zajęcia to elementy walki, popołudniowa sesja to układy drużynowe, konkurencje techniczne i kontynuacja pewnych tematów związanych z walką sportową. Po kolacji spotykają się na dodatkowych konsultacjach.

Mistrzostwa Europy Taekwon-Do Juniorów i Seniorów odbędą się w dniach 22-25/10/2015 w Motherwell w Szkocji.