Informatycy w Krynicy

W ramach rządowego programu na lata 2014 – 2016 „Bezpieczna i przyjazna szkoła” realizowanego przez Mazowieckiego Kuratorium Oświaty uczniowie z klasy 3 informatycznej: Marcin Jędrzejewski,  Sebastian Kaczmarek , Bartosz Kowalski,  Krzysztof Kowalski, Piotr Portka,  Rafał Rogulski (opiekun Mirosław Paja) warz z innymi uczniami ze szkół z terenu województwa mazowieckiego uczestniczyli w dniach 3-6 grudnia  w wyjeździe do  Krynicy Zdrój.

Organizatorem wyjazdu było Stowarzyszenie Geografów Polskich i Przyjaciół Geografii. Celem wyjazdu było obok propagowania aktywnych form spędzania wolnego czasu zwrócenie uwagi na zachowanie bezpieczeństwa podczas górskich wycieczek i innych form aktywności fizycznej dotyczących turystyki i turystyki kwalifikowanej.

Uczniowie zwiedzali Krynicę (Pijalnia wód mineralnych, pomnik Jana Kiepury, Nikifora Krynickiego itp.), brali udział w warsztatach w Górskim Ochotniczym Pogotowiu Ratunkowym oraz w wyjściu z przewodnikiem górskim na Jaworzynę Krynicka.

Więcej zdjęć na stronie technikum informatycznego: https://www.facebook.com/TI.ZS1mm

UCZESTNICZYMY