Zespół Szkół nr 1
im. Kazimierza Wielkiego
w Mińsku Mazowieckim


 

 

 

 

Indywidualne biegi przełajowe

30.09.2014r na stadionie przy ulice Budowlanej odbyły  się Indywidualne Biegi Przełajowe Powiatu Mińskiego. W zawodach wzięło udział 100 osób z ośmiu Szkół Ponadgimnazjalnych.

Naszą szkołę reprezentowało  10 dziewcząt i 18 chłopców. Miejsca na podium wywalczyli:

PAULINA ZATORSKA ( 2WB)  – II m na 2000m

 ŁUKASZ ZAJMA (3W)   – II m na 1500m

MACIEJ  SERAFIN (II WB)  - I m w biegu na 3000m

PATRYK WASZELEWSKI (III dr) - III m w biegu na 3000m

 

                                                             

 Do zawodów regionalnych zakwalifikowali się:

MAŁGORATA CZYŻKOWSKA(2 WA), KINGA LUBASZKA(4 geo), PAULINA ZATORSKA (2 WB), NATALIA ZWIERZ (2 WB), ŁUKASZ ZAJMA(3 W), MATEUSZ MAJSZYK (3 W),

 MARCIN FELCZYK(3 gd), MARIUSZ FELCZYK (2 buA),PRZEMYSŁAW KRASULSKI (1 WB), MACIEJ SERAFIN (2 WB),PATRYK WASZELEWSKI (3 dr), ALEKSANDER ŻYWICKI (1 WB), MATEUSZ ZYCH (1 WA), MATEUSZ BIELICKI (1WA).

08.10.2014 na zawodach Regionalnych w Siedlcach w kwalifikacji ogólnej dziewczyny uplasowali się na V,  a chlopcy na III miejsce.

 

Sztafetowe biegi przełajowe

10 października na stadionie (ul Budowlana) uczniowie naszej szkoły rywalizowali w sztafetowych biegach przełajowych . Drużyna dziewcząt  i chłopców ukończyła sztafetę z dużą przewagą i zajęła pierwsze miejsce w Powiecie.

16 października reprezentacja dziewcząt i chłopców stawiła czoło kolejnym  zmaganiom w sztafetowych biegach przełajowych w Regionie. W szkołach  ponadgimnazjalnych wzięło udział 12 drużyn dziewcząt i 15 drużyn chłopców.  W ciężkiej rywalizacji męska reprezentacja naszej szkoły wywalczyła IV, a  dziewczyny zdobyli brąz  - III miejsce w Regionie. 

 
Oto nasi reprezentanci, którzy brali udział w Powiecie i Regionie.

 

 

 

 

Skład sztafety dziewcząt:

PAULINA ZATORSKA (2WB), MAŁGORZATA KRZEŚNIAK (4klż), NATALIA ZWIERZ (2 WB),                 WIKTORIA MŁYNARSKA ( 3 W),LUIZA ZWIERZ (1bu), MARTYNA ZAWILIŃSKA (2 WA),             SYLWIA GOŻDIK (2in), AGATA BOJANEK (1 WB),  KINGA LUBASZKA(4geo),                                  MAŁGORZATA CZYŻKOWSKA (2WA), KLAUDIA MIŁCZAREK (2 PP).

Skład sztafety chłopców: 

LUKASZ ZAJMA (3 W), MATEUSZ MAJSZYK (3 W), MATEUSZ BIELICKI (1 WA), MATEUSZ ZYCH (1 WA), JAKUB JAGLIŃSKI(3dr), DOMINIK FORYŚ (3 dr), MARCIN FELCZYK (3gd), MARIUSZ FELCZYK (2 buA), ALEKSANDER ŻYWICKI (1WB),KRYSTIAN GRĘZIAK(3 bu), MACIEJ SERAFIN (2WB),        PATRYK WASZELEWSKI (3 dr).

Wielki brawa dla wszystkich uczestników, którzy godnie reprezentowali naszą szkolę  w Powiecie i Regionie.

 

Opiekunowie: Bożena Niemyjska, Robert Stelmach, Arkadiusz Sołowiej, Katarzyna Żywicka.



Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki - 2011. | Polityka prywatności | Powered by animativ

Inspektor Ochrony Danych Osobowych:

iod@zs1mm.edu.pl

KARDA KIEROWNICZA

Dyrektor - Małgorzata Beczek
Wicedyrektor - Elżbieta Parol
Wicedyrektor - Paweł Domagała
Wicedyrektor - Wojciech Jackowski
Kierownik internatu - Jolanta Binkowska

KONTAKT
Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego

ul. Budowlana 4
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel: 25 758 25 64
fax: 25 758 36 17