Powtórka z historii i wosu dla gimnazjalistów

W sobotę 12 kwietnia br. gościliśmy 50 uczniów trzecich klas gimnazjów z terenu Powiatu Mińskiego oraz z Kołbieli. Gmnazjaliści pierwszy raz zasiedli w ławkach naszej Szkoły.  Młodzież przez 7 godzin powtarzała materiał z historii i wiedzy o społeczeństwie obowiązujący na egzaminie gimnazjalnym.

Zajęcia z wosu poprowadziły Pani Anna Abramowska oraz Pani Agnieszka Boruc przy pomocy uczennic klasy III LOB: Katarzyny Łobody, Marty Kunikowskiej, Aleksandry Kropielnickiej, Anny Jackiewicz i Eweliny Żydak. Natomiast historię powtarzała z naszymi Gośćmi Pani Anna Smater-Nagraba, która do współpracy zaprosiła uczniów kl. III W Leszka Litawę i Macieja Martyniaka.

Sobotnia powtórka była nie tylko skoncentrowana na nauce.  Stała się ona także szansą na spotkanie integracyjne  i dobrą zabawę (w czym pomogła pizza).

Zapraszamy do galerii zdjęć