TYDZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W NASZEJ SZKOLE

Zapraszamy wszystkichuczniów naszej szkoły do aktywnego udziału w Tygodniu Języków Obcych, którybędziemy obchodzić w dniach 21 – 25.03. 2011r.
Czekają na Was rozmaite atrakcje.

Oto niektóre z nich:

Prezentacje kulturowe z języka angielskiego i hiszpańskiego.

Wtorek

Powiatowy konkurs piosenki irlandzkiej – atrakcyjne nagrody finansowane przez sponsorów.
Tego dnia odbędzie się również konkurs językowy z niemieckiego – dla „szprechających” najlepiej - oceny i glejty zwalniające z odpowiedzi ustnych w wybranym przez siebie dniu.

Środa

Rozstrzygnięcie konkursu z języka rosyjskiego na pocztówkę wielkanocną –słodkie nagrody J

Czwartek

Dzień dyktand z języków obcych – zapraszamy do udziału w dyktandach z języków: angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego i rosyjskiego – dla najlepszych oceny oraz glejtyJ

Piątek

Słodki dzień – kiermasz ciastek różnych i typowych dla danych krajów. Musicie spróbować przepysznego placka irlandzkiego, ciasteczek angielskich, amerykańskich donatów, hiszpańskiego flan oraz niemieckich Berliner  Pfannkuchen!

W tym dniu zapraszamy również do sprawdzenia swojej wiedzy o krajach niemieckojęzycznych w konkursie kulturowym z języka niemieckiego. Do zdobycia oceny i glejty!

Więcej informacji już wkrótce na plakatach w szkole. O szczegóły proszę pytać swoich nauczycieli języków obcych.