Drodzy Rodzice!

Dyrektor i nauczyciele Zespołu Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim zwracają się z prośbą o wyrozumiałość wobec poniższego komunikatu
w związku z planowanym strajkiem od 8 kwietnia 2019 r.

Wszystkich rodziców zapraszamy serdecznie na zebranie z dyrektorem szkoły w dniu 4 kwietnia 2019 r. na godzinę 17.00 a następnie na spotkanie z wychowawcami klas. Rodziców uczniów klas maturalnych zapoznamy z proponowanymi ocenami końcowymi.

W naszym Zespole gotowość przystąpienia do strajku zadeklarowało 96,5% biorących udział w glosowaniu przeprowadzonym w dniach 18 – 19 marca 2019 r. Ostateczna ilość strajkujących będzie znana 8 kwietnia w godzinach porannych, o czym niezwłocznie poinformujemy przez dziennik elektroniczny i w aktualnościach szkolnej strony internetowej.

Prosimy o wzięcie pod uwagę, że planowane lekcje mogą się nie odbyć lub odbywać wybiórczo (w zależności od tego czy nauczyciel przystąpi do strajku). Uczniom, którzy przybędą do szkoły dyrektor zapewni opiekę.

Wszelkie zmiany o przystąpieniu do strajku, jego odwołaniu będziemy zamieszczać
w kolejnych komunikatach.

Z wyrazami szacunku Dyrektor Szkoły i nauczyciele