Jędrysa Tomasz, uczeń klasy 3INFA zajął 3 miejsce w XIII edycji Konkursu ''Bóbr''

Jędrysa Tomasz, uczeń klasy 3INF A naszej szkoły, przygotowany przez pana Mirosława Paję, nauczyciela i opiekuna nadzorującego konkurs w naszej szkole, zajął 3 miejsce i otrzymał dyplom świadczący o sukcesie oraz minikomputer Pogodełko.8 marca 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie XIII edycji Konkursu "Bóbr" w Auli Wydziału Matematyki i Informatyki w Toruniu. Konkurs Bóbr jest międzynarodowym konkursem z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej, zainicjowanym w roku 2004 na Litwie. Konkurs Bóbr jest przeprowadzany raz w roku jednocześnie w większości uczestniczących w nim krajach. Do tegorocznej edycji przystąpiło 27188 uczniów reprezentujących 2942 szkoły.