INAUGURACYJNE OTWARCIE HALI SPORTOWEJ NIEPODLEGŁA

Mamy nową halę sportową. Po długich miesiącach budowy doczekaliśmy się obiektu sportowego na którym uczniowie będą mogli rozpocząć zajęcia.W atmosferze radości, ciepła 20 września 2018 roku o godzinie 10.00 nastąpiło uroczyste otwarcie Hali Sportowej Niepodległa.Na wstępie Pani Dyrektor Małgorzata Beczek oraz Starosta Miński Antoni Tarczyński przywitali przybyłych gości oraz dokonali uroczystego otwarcia hali - przecięcia wstęgi  dokonali: Dyrektor Departamentu Infrastruktury Sportowej Ministerstwa Sportu i Turystyki Honorata Krysiewicz, Dyrektor Departamentu Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Mirosław Krusiewicz, Przewodnicząca Rady Powiatu Mińskiego Anna Czyżewska, Starosta Miński Antoni Jan Tarczyński, Zastępca Dyrektora Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie Mariusz Kozera, kierownik budowy firmy „DOMBUD” Sp.z.o.o  Biała Podlaska Adam Niemyski, przedstawiciel nauczycieli ZS nr 1 Jacek Łuniewski, przedstawicielka Rady Rodziców Kinga Łokietek oraz przedstawiciel uczniów Mateusz Kozłowski.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, którą przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego wraz z uczniami. W pokazach wystąpili:- wychowankowie Mińskiego Klubu Sportowego Taekwon-do wykonując  walkę tradycyjną, rozbicia desek oraz pokaz technik nożnych- uczniowie klasy mundurowej wykonali musztrę paradną- w  kolejnej części występów cheerliderki oraz uczniowie szkoły zatańczyli układy taneczne, które wprawiły w bardzo dobry nastrój zgromadzonych gości.Mamy nadzieję, że nowy obiekt sportowy będzie służył społeczności szkolnej i wpłynie na rozwój fizyczny oraz pomoże w osiąganiu sukcesów sportowych.