Sukces naszych uczniów na zawodach strzeleckich ''O srebrne muszkiety''

10 kwietnia 2018 r. na strzelnicy Związkowego Klubu Strzeleckiego Warszawa odbył się rejonowy etap ogólnopolskich zawodów strzeleckich „O srebrne muszkiety” organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Warszawie przy wsparciu i pomocy Wojskowego Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Ligi Obrony Kraju. Zawody odbywały się w dwóch kategoriach: chłopców i dziewcząt. Drużyna męska z naszej szkoły w składzie: Arkadiusz Przasnek, Bartłomiej Dybcio, Piotr Markowski zajęła I miejsce, a drużyna dziewcząt w składzie: Patrycja Słomka, Aleksandra Przasnek, Klaudia Paluszewska, Julia Klimek, Sylwia Mućko zajęła, także wysokie, V miejsce.

W konkursie brało udział ponad 40 zespołów, uczniowie naszej szkoły rywalizowali ze zwycięzcami pierwszego etapu konkursu, miedzy innymi z reprezentacjami Jednostek Strzeleckich i innymi klasami wojskowymi. Wygrana zespołu chłopców oznacza wyjazd na wojewódzkie finały zawodów i dalszą rywalizację z najlepszymi.
Gratulujemy sukcesu!