Uczniowie z klas technik budownictwa uczestniczyli w regionalnym etapie Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

Etap regionalny OWIUB odbył się 3 marca 2018 roku w Warszawie. Uczestniczyło w nim 98 uczniów z województwa mazowieckiego i łódzkiego.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

• Piotr Konopacki      - kl. III bud
  • Przemysław Orych  - kl. IV bud
  • Rafał Rek                 - kl. IV bud

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych jest organizowana przez Politechnikę Warszawską Wydział Inżynierii Lądowej od 1987 roku. Uczestniczą w niej uczniowie techników budowlanych i architektonicznych z całego kraju.

Zakres Olimpiady obejmuje wiadomości ogólno-budowlane, konstrukcyjne i projektowe z zakresu budownictwa oraz nowości rynkowe z dziedziny budownictwa.