Zespół Szkół nr 1
im. Kazimierza Wielkiego
w Mińsku Mazowieckim


 

 

 

 

Dzień Dziecka w Naszej Szkole

Dzień 1 czerwca 2017 r. na pewno na długo zostanie zapamiętany przez uczniów naszej szkoły. Tego dnia o godzinie 9.00 odbył się mecz piłki siatkowej, w którym naprzeciwko siebie stanęli uczniowie – nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół nr 1. Po dramatycznej, zaciętej i pełnej poświęcenia grze, mecz zakończył się wygraną drużyny uczniów, nikogo ten wynik nie zaskoczył przecież – było to ich święto…… 

Natomiast pół godziny wcześniej na „Orliku” rozpoczął się turniej piłki nożnej, w którym wzięło udział 16 drużyn.  Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna chłopców z klasy II GEO, drugie miejsce drużyna                                    z klasy II PA, II PB i II B, a trzecie miejsce po zaciętej i wyrównanej walce zdobyła drużyna z klasy II BUD. Zwycięskim drużynom gratulujemy, a pozostałym drużyną życzymy powodzenia w przyszłym roku.

Od godziny 11.00 w naszej auli ruszył salon gier planszowych, który okazał się nie lada gratką nie tylko dla miłośników gier planszowych. Uczestnicy mogli zapoznać się z grami rozwijającymi logiczne myślenie, jak również mieli wyśmienitą możliwość integracji.

Dzień Dziecka w naszej szkole rozpoczął się już w maju. Szkolne Koło Wolontariatu przeprowadziło akcje „Dzień Dziecka dla Świetlicy Środowiskowej”.  W dniu 30 maja 2017 r.  przekazaliśmy zebrane upominki dzieciom ze świetlicy socjoterapeutycznej w Mińsku Mazowiecki. Dziękujemy wszystkim za włączenie się do akcji.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie DNIA DZIECKA.

Sponsorem nagród i słodyczy był Samorząd Uczniowski i Rada Rodziców.

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki - 2011. | Polityka prywatności | Powered by animativ

Inspektor Ochrony Danych Osobowych:

iod@zs1mm.edu.pl

KARDA KIEROWNICZA

Dyrektor - Małgorzata Beczek
Wicedyrektor - Elżbieta Parol
Wicedyrektor - Paweł Domagała
Wicedyrektor - Wojciech Jackowski
Kierownik internatu - Jolanta Binkowska

KONTAKT
Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego

ul. Budowlana 4
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel: 25 758 25 64
fax: 25 758 36 17