Zespół Szkół nr 1
im. Kazimierza Wielkiego
w Mińsku Mazowieckim


 

 

 

 

Uczennica naszej szkoły Martyna Zawilińska zajęła IV miejsce w Konkursie Poliglotów

 Uczennica klasy dwujęzycznej, Martyna Zawilińska, zajęła IV miejsce w Konkursie Poliglotów organizowanym przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim. Uczennicę do hiszpańskiej część konkursu przygotowała pani Eliza Olejarczyk Baran, a do angielskiej części konkursu pani Edyta Kosiorkiewicz. Do konkursu przystąpili uczniowie wszystkich szkół na terenie Mińska Mazowieckiego, odbyły się cztery etapy konkursowe. Pierwszy etap konkursu odbył się na terenie szkoły, drugi , trzeci oraz czwarty  odbyły się w Zespole Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim. 

Do trzeciego etapu zakwalifikowało się 12 osób. Spośród tych osób do ścisłego finału przeszło pięcioro uczniów. Po części ustnej konkursu, gdzie uczestnicy musieli odpowiadać na pytania w obu językach,  zostały ogłoszone wyniki. 
Dnia 30.01.2017 w Zespole Szkół Ekonomicznych Starosta miński Antoni Jan Tarczyński wręczył nagrody  wszystkim finalistom konkursu. Wręczanie nagród było poprzedzone ciekawą prezentacją o podróży autostopem na Alaskę oraz częścią artystyczną. 

Gratulujemy Martynie wyróżnienia. 

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki - 2011. | Polityka prywatności | Powered by animativ

Inspektor Ochrony Danych Osobowych:

iod@zs1mm.edu.pl

KARDA KIEROWNICZA

Dyrektor - Małgorzata Beczek
Wicedyrektor - Elżbieta Parol
Wicedyrektor - Paweł Domagała
Wicedyrektor - Wojciech Jackowski
Kierownik internatu - Jolanta Binkowska

KONTAKT
Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego

ul. Budowlana 4
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel: 25 758 25 64
fax: 25 758 36 17