UWAGA, KONKURS!

„Laurka dla Europy” konkurs plastyczny z okazji 20. Rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z terenu działania Punktu EUROPE DIRECT Mińsk Mazowiecki (z powiatów: miński, siedlecki, łosicki, sokołowski, węgrowski, wołomiński, otwocki, garwoliński).

2. Konkurs podzielony jest na trzy kategorie wiekowe:

a) klasy 0 – III,

b) klasy IV-VIII,

c) szkoły ponadpodstawowe.

3. Technika wykonania jest dowolna.

Format prac: A4.

Praca płaska.

4. Praca musi zawierać symbolikę europejską i nawiązywać do członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

5. Termin dostarczenia prac do Organizatora: do 29.04.2024 r. (do godz. 16:00), Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki, BOI (na parterze).

6. Uczestnik może być autorem jednej pracy.

7. Praca nie powinna być wcześniej nigdzie prezentowana lub publikowana, nie powinna również być wykorzystywana w innych konkursach.

8. Każda praca powinna być wykonana samodzielnie, bez pomocy rodziców.

9. Każda praca musi być podpisana:

· imię i nazwisko autora,

· klasa i nazwa szkoły,

Do podpisanej pracy należy dołączyć uzupełnioną i podpisaną przez rodzica kartę identyfikacyjną (załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu).

10. Dostarczone prace bez elementów wymienionych w ust. 9, nie będą brały udziału w konkursie.

11. Komisja Konkursowa oceni nadesłane prace, przyznając nagrody i wyróżnienia. Przy ocenie pracy Komisja będzie brała pod uwagę: zgodność z tematem, pomysłowość, samodzielność i staranność.

Bliższe informacje u pani Elizy Olejarczyk-Baran, Małgorzaty Dróżdż, Natalii Kozłowskiej.