Wal(r)czymy – podsumowanie!

15 września na parkingu naszej szkoły 👑 odbył się piknik charytatywny “Wal(r)czymy dla Franka” 💪 Wydarzenie, którego celem było zebranie funduszy na rehabilitację Frania oraz rozpromowanie jego sprawy, zostało objęte patronatem starosty powiatu mińskiego Antoniego Jana Tarczyńskiego. Impreza 🎈 w swoich założeniach miała być zlotem motoryzacyjnym unikatowych, tuningowanych, klasycznych aut i motocykli, a stała się pokazem wielkich, czułych na krzywdę innych, empatycznych serduch! 🤍 ❤️ 💛 💚

👏 Dziękujemy gospodarzowi pikniku, dyrektorowi Zespołu Szkół nr 1 Adamowi Trześkowskiemu za umożliwienie pomocy oraz wsparcie na każdym etapie przygotowań.

👏 Dziękujemy zmotoryzowanym, którzy nie zawiedli i podstawili około 150 przepięknych i głośnych maszyn.

👏 Dziękujemy kompanom z KS Barakuda i Ale Czas za włączenie się do projektu i zorganizowanie biegów, z których to wpisowe w całości przeznaczono dla Frania.

👏 Dziękujemy tym, którzy uświetnili część artystyczną i dali przepiękne pokazy z różnych dziedzin: Studiu Tańca La Flaca, zespołom – tanecznemu Impress i muzycznemu Kreska, klubom sportowym – MKS Taekwon-DO Mińsk Mazowiecki i MINDA TEAM Yonnasz Klub.

👏 Dziękujemy za zorganizowanie animacji najmłodszych TIK TAK – Animatorom – Organizacji Imprez oraz za przepyszne jedzonko, również firmie TIK TAK, a także Chatce Puchatka.

👏 Dziękujemy za prowadzenie pierwszej części imprezy DJ S&M.

👏 Dziękujemy za umilanie czasu i świetną zabawę Fotobudce 360.

👏 Dziękujemy za ufundowanie nagród dla zmotoryzowanych Auto Mazowsze S.C., oraz voucherów i fantów do wygrania na loterii: Artemidzie – Szkole Rodzenia i Rehabilitacji, ELPIN. Artykułom elektrycznym, Stajence Oleńce, Fizjosensoryce Smyka, Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach, Sii Gao, FOX Autokasacji, Depil Concept Polska w Mińsku Mazowieckim, instruktorce pływania ze szkółki Anakonda, nauczycielom z Budowlanki.

👏 Dziękujemy Jolancie Binkowskiej (kierownik internatu) i Paniom Kucharkom z naszej cudownej stołówki za przyrządzenie przepysznej pomidorówki i dopilnowanie, aby w sposób odpowiedni trafiła do biegaczy, którzy w miejskim parku startowali dla Frania.

👏 Dziękujemy kadetom z klasy 2 i 3 OPW, za zapewnienie bezpieczeństwa podczas wydarzenia “Moc biegania dla Frania!”.

👏 Dziękujemy Wolontariuszom z Budowlanej, uczniom naszej szkoły, za poświęcenie, włożony trud i pracę w przygotowaniach, jak również podczas samego pikniku.

👏 Dziękujemy każdemu, kto wsparł zbiórkę, a jest za co dziękować, ponieważ razem z Ale Czas i KS Barakuda zebraliśmy ponad 25 tysięcy złotych!

Podpisano: opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu – Dorota Gryz i Mariusz Wójcik.

Pozdrowienia! 🐿️ ☺️