WIELKA WYMIANA RZECZY W BUDOWLANCE

31 maja w naszej szkole odbędzie się DZIEŃ EKOLOGICZNY ♻️ 🌳 W ramach tego dnia uczniowie wybranych klas będą uczestniczyć w warsztatach organizowanych przez klasę 1 GE wraz z wychowawcą Katarzyną Nawrot oraz panią Edytą Kosiorkiewicz.

W ramach tego dnia zapraszamy całą społeczność naszej szkoły do udziału w wielkiej wymianie rzeczy pod hasłem- NIE WYRZUCAJ! – WYMIEŃ SIE! 🤗

‼️ Zasady wymiany‼️

👉 31 maja w godzinach 8:00-13:00 do sali 205 przynieś rzeczy których już nie potrzebujesz, nie nosisz, są za małe, nie potrzebne, już nieużywane,a w dobrym stanie.

👉Przynieś do szkoły rzeczy, które chcesz puścić dalej , oddać je w inne ręce.

👉Przynieś rzeczy, którym chcesz znaleźć nowego właściciela, bo ty z nich już nie korzystasz, szkoda Ci ich wyrzucać, a ktoś inny może się nimi nacieszyć.

Każda osoba która przyniesie rzeczy do wymiany dostaje od nas kupon, który jest biletem do udziału w naszej szkolnej wymianie czyli SWAP PARTY, która będzie tego samego dnia, na długiej przerwie w sali 205.

Uczestnik z kuponem, na długiej przerwie może spośród wszystkich zebranych przez nas rzeczy znaleźć dla siebie coś, co mu się podoba i zabrać to do domu – dać temu drugie życie.

Wymieniamy się:

👕 UBRANIAMI👖

📚 KSIĄŻKAMI 📖

📿 BIŻUTERIĄ 💍

🎮 GRAMI 🃏

🌷 ROŚLINKAMI 🌻

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w naszej ekologicznej akcji i pamiętaj….
Nie wyrzucaj – wymień się! 🥰