Spotkanie z podróżnikiem

Dziś uczniowie klas 1OPW, 1PC, 1PE, 2PR, 2PC, 3PPR i 3PC uczestniczyli w „Spotkaniu z podróżnikiem” 🎒⛰️, w ramach którego odbyli egzotyczną podróż do Indii oraz na Czarny Ląd 🗺️

Przenieśli się nad Ocean Indyjski na plaże 🏝️ Mombasy oraz podziwiali stada dzikich zwierząt na kenijskiej sawannie 🦁 🦓 🐘 Mogli tez odwiedzić wioskę Masajów i przekonać się, czy życie w Afryce rzeczywiście tak bardzo różni się od naszego.

Razem z mieszkańcami Indii odbyli podróż po Gangesie – świętej rzece 🌊 milionów hindusów. Poznali obrzędy pogrzebowe mieszkańców Indii. Podziwiali piękne pałace i świątynie hinduskie oraz zapuścili się w zaułki slumsów.

Ta ciekawa podróż do odległych zakątków spowodowała, że zamarzyliśmy o wakacjach, a skoro wiosna już do nas zawitała, to i wakacje coraz bliżej… ☀️ ⛱️ 🏄‍♀️