Zespół Szkół nr 1
im. Kazimierza Wielkiego
w Mińsku Mazowieckim


 

 

 

 

ZŁOTY PUCHAR na XIX Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Dnia 21 października w Ostrołęce odbyły się Wojewódzkie Sztafetowe Biegi   Przełajowe. Pogoda tego dnia była typowo jesienna: zaledwie 4 stopni na plusie, zimny wiatr, chłodny deszcz, błoto.. w takich warunkach odbyły się XIX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Gdzie zawodnicy mieli do pokonania ponad 10 km . Nasza dziesięcio osobowa drużyna  walczyła do końca, każdy dał z siebie wszystko, bo biegli po medal…po Puchar…po Mistrzostwo Województwa i nie zawiedli

Do dziewiątej zmiany mieliśmy dużą przewagę, ale na dwóch ostatnich zmianach drużyna z Płońska wystawiła bardzo mocnych zawodników, którzy dogonili i  wyprzedzili naszych uczniów … niesamowite emocje i przeżycia - wałka trwała do ostatniego metra. Ale nasz Bażant ;) nie poddał się i wywalczył  ZŁOOOOTTTTOOO.  

Skład drużyny:

Marcin Kacprowicz I B

Patryk Dróżdż I W

Łukasz Felczyk I m

Mariusz Felczyk IV buA

Kacper Smoderek II m

Aleksander Żywicki III WB

Bartłomiej Gajc I t

Dawid Mrozik II bu

Michał Jankowski II W

Adrian Bartnicki II bu

(R) Tomasz Witkowski I W

Jesteśmy tym bardziej dumni z tego sukcesu, gdyż wśród zawodników z innych ekip byli mistrzowie Polski w biegach przełajowych.
Chcemy podziękować Szkolnemu Związku Sportowemu i Urzędowi Miasta za transport, zawodnikom i opiekunom ze Szkoły Podstawowej nr 1 i z Gimnazjum nr 1 w Mińsku Mazowieckim - za cierpliwość, naszym konkurentom - za dobrą rywalizacje i niezapominane   emocje, nauczycielom wychowania fizycznego - za przygotowanie psychiczne i fizycznie całej ekipy do zawodów, całemu gronu nauczycielskiemu – za wyrozumiałość i nasze nieobecności na lekcjach.   

                Wielki brawa dla wszystkich uczestników, którzy  godnie reprezentowali naszą szkolę  w Powiecie, w Regionie i Województwie

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki - 2011. | Polityka prywatności | Powered by animativ

Inspektor Ochrony Danych Osobowych:

iod@zs1mm.edu.pl

KARDA KIEROWNICZA

Dyrektor - Małgorzata Beczek
Wicedyrektor - Elżbieta Parol
Wicedyrektor - Paweł Domagała
Wicedyrektor - Wojciech Jackowski
Kierownik internatu - Jolanta Binkowska

KONTAKT
Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego

ul. Budowlana 4
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel: 25 758 25 64
fax: 25 758 36 17