INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

27.09.2015r na stadionie MOSiR odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe Powiatu Mińskiego. W zawodach wzięło udział ponad 130 osób ze wszystkich Szkół Ponadgimnazjalnych . Naszą szkołę reprezentowało  10 dziewcząt i 24 chłopców. W klasyfikacji ogólnej bezkonkurencyjny był Zespół Szkół nr 1 im Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim, który zajął pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców.

Miejsca na podium wywalczyli:

SYLWIA SZUBA  – II m na 1000m

JULIA KAWKA - II m na 2000m

MAGDALENA DZIEWULSKA – III m na 2000m

ADRIAN BARTNICKI  - II m w biegu na 3000m

Do zawodów regionalnych zakwalifikowali się : Sylwia Szuba (II B),Julia Kawka (II W), Magdalena Dziewulska (III WA), Angelika Skorupka (I W), Adrian Bartnicki ( II bud),Dawid Mrozik (II bud), Kacper Smoderek (II m), Mateusz Murawski (I inA), Łukasz Felczyk (i m),Marcin Kacprowicz ( I B), Aleksander Żywicki (III WB), Bartłomiej Gajc

SZTAFETOWE BIEGI PRZELAJOWE

30 września  na stadionie MOSiR uczniowie naszej szkoły rywalizowali w sztafetowych biegach przełajowych . Drużyna dziewcząt w składzie: Rosa Joanna ( I B), Maliszewska Justyna ( III AD), Kwiatkowska Elwira ( III PP), Magdalena Dziewulska ( III WA}, Kawka Julia ( II W), Szuba Sylwia ( II B), Jurek Magda ( I bu), Ciok Barbara ( II B) - wywalczyła drugie miejsce w Powiecie. Pierwsze miejsce zajęły dziewczyny z CHEMIKA.

U chłopców  wystawiliśmy dwie sztafety, które z dużą przewagą wywalczyły dwa pierwsze miejsca. Oto nasi medaliści :  Bartnicki Adrian (II bu), Mrozik Dawid (II bu), Kacprowicz Marcin (I B), Smoderek Kacper (II m) , Felczyk Mateusz (IV buA), Żywcki Aleksander ( III WB), Felczyk Łukasz (I m), Jankowski Michał      (II W), Maj Bartosz (I B), Kołodziejczyk Franciszek (I tkl), Murawski Mateusz (I inA), Zyglarski Piotr (I PPA), Zych Mateusz (III WA), Gajc Bartłomiej (I t), Bielicki Mateusz (III WA), Kondracki Jan (II W), Nowakowski Jakub             (II in), Cymbaliński Paweł (I bu), Marczak Arkadiusz (II W).

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w Indywidualnych i Sztafetowych Biegach Przełajowych i życzymy dalszych sukcesów na szczeblu regionalnym.