DZIEŃ BUDOWLAŃCA

28 kwietnia 2016 roku w naszej szkole po raz drugi odbył się Dzień Budowlańca.

Uczestniczyły w nim firmy budowlane:

• AWENTA E.W.A. Chomka Spółka Jawna, 05-300 Mińsk Mazowiecki, Stojadła, ul. Warszawska 99,
  • KOSBUD Bracia Kosińscy Sp.J. Dziękowizna ul Warszawska 14, 05-300 Mińsk Mazowiecki,
  • BAUMIT Sp. Z o.o. 50-107 Wrocław, ul. Sukiennice 6.

Firmę AWENTA produkującą elementy systemów wentylacyjnych, reprezentowali Karol Niedziałkowski i Daniel Ryszawa. Pan Karol Niedziałkowski zaprezentował szeroką działalność Firmy. Prezentację uzupełniła bardzo obszerna wystawa produktów i ofert na banerach, które wzbudziły zainteresowanie nie tylko uczniów klasy technik chłodnictwa i klimatyzacji.

Firmę KOSBUD producenta chemii budowlanej i systemów ociepleń, reprezentował Robert Kołodziejski przedstawiając młodzieży produkty Firmy z jednoczesnym pokazem wykonania tynków elewacyjnych i imitację deskowanego wykończenia ściany deską dekoracyjną.

Firmą BAUMIT producenta systemów ociepleń, wypraw wierzchnich, farb elewacyjnych, tynków i systemów podłogowych reprezentował Sławomir Homoncik przedstawiając nowoczesne technologie wykonania fasad, tynków i jastrychów.

W Dniu Budowlańca uczestniczyły klasy: technik budownictwa, technik drogownictwa, technik chłodnictwa i klimatyzacji, stolarz oraz monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych,