Daniel Kiszkurno - jest laureatem XXIX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych na szczeblu centralnym.

Daniel Kiszkurno uczeń  ZS nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim w zawodzie technik budownictwa jest laureatem zawodów centralnych XXIX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

Zawody odbyły się w dniach 14 – 16 kwietnia w Ostrzeszowie.

Daniel zdobył 14 miejsce otrzymując uprawnienia  do przyjęcie na studia bez postępowania kwalifikacyjnego opartego na wynikach egzaminu maturalnego na Politechnice Warszawskiej                 i wszystkich innych technicznych uczelniach w kraju oraz cenne nagrody rzeczowe.

W zawodach centralnych uczestniczyło 86 uczniów z 45 szkół z całego kraju.

W roku szkolnym 2015/2016 do rywalizacji w Olimpiadzie przystąpiło 3 180 uczniów reprezentujących 162 szkoły z całego kraju.

Do zawodów Daniela Kiszkurno  przygotowywała Ewa Bujalska.