Prezentacja Fryzur

4 marca 2016 r. Dzień Patrona w naszej szkole obchodzony był w wyjątkowy sposób. Uczniowie klas Technikum w zawodzie technik usług fryzjerskich zorganizowali prezentację fryzur, którą zatytułowali „Warkocz – motyw przewodni we fryzurach”.

Od godz 9:00 w auli uczniowie klas I II III wykonywali uczesania z elementem warkocza. Uczniowie innych klas obserwowali na auli kolejne etapy powstawania różnych fryzur. Chętnym uczennicom dziewczęta z klas fryzjerskich zaplatały włosy w wymyślne fryzury z warkoczem w tle.O godz 11:40 odbył się pokaz. Modelki zaprezentowały fryzury codzienne , wieczorowe oraz ślubne. Fryzury wykonane przez uczniów były na poziomie przyszłych „mistrzów sztuki fryzjerskiej”. Na koniec wszyscy uczestnicy dostali słodkie niespodzianki, które wręczył pan wicedyrektor Paweł Domagała.