Zespół Szkół nr 1
im. Kazimierza Wielkiego
w Mińsku Mazowieckim


 

 

 

 

Dzień bezpiecznego internetu

W poniedziałek, 29 lutego 2016r., uczniowie klasy III informatycznej zorganizowali apel z Okazji Dnia Bezpiecznego Internetu, który był skierowany do uczniów klas pierwszych i drugich. 
Spotkanie zostało podzielone na dwie części. Podczas pierwszej, dwóch prowadzących - Rafał Kułak oraz Maciej Kowalski - przekazywali podstawowe informacje na temat bezpiecznego korzystania z Internetu oraz wymienili zagrożenia, jakie czyhają na każdego w sieci.

 Zostały również przedstawione sposoby przeciwdziałania i zapobiegania wszelkim niebezpieczeństwom, następnie poparte przykładami. Po części informacyjnej przyszedł czas na drugą połowę akademii, czyli wykorzystanie zdobytej wiedzy - uczniowie mogli wykazać się podczas quizu składającego się z kilkunastu pytań. Na każde bardzo szybko padała odpowiedź, a każda poprawna była nagradzana cukierkami. 
Wszyscy uczniowie wyszli ze spotkania wzbogaceni o podstawową wiedzę, która pomoże im unikać internetowych zagrożeń. Pamiętaj - "Lepszy Internet zależy od Ciebie!". 

 

GALERIA

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki - 2011. | Polityka prywatności | Powered by animativ

Inspektor Ochrony Danych Osobowych:

iod@zs1mm.edu.pl

KARDA KIEROWNICZA

Dyrektor - Małgorzata Beczek
Wicedyrektor - Elżbieta Parol
Wicedyrektor - Paweł Domagała
Wicedyrektor - Wojciech Jackowski
Kierownik internatu - Jolanta Binkowska

KONTAKT
Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego

ul. Budowlana 4
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel: 25 758 25 64
fax: 25 758 36 17