Zespół Szkół nr 1
im. Kazimierza Wielkiego
w Mińsku Mazowieckim


 

 

 

 

Centrum Egzaminacyjne Certiport

Z przyjemnością informujemy, że ZS nr 1 w Mińsku Mazowieckim zawarł umowę z firmą CERTIPORT. W związku z tym, uruchomił pierwsze w Mińsku Mazowieckim Centrum Egzaminacyjne Certiport.

Certiport to najdynamiczniej rozwijająca się, a zarazem największa na świecie sieć ponad 12 tysięcy autoryzowanych centrów egzaminacyjnych. Autoryzowane egzaminy dostępne w centrum certyfikacji Certiport są niezwykle popularne w krajach zachodnich.

Począwszy od roku 1997, Certiport stał się niekwestionowanym liderem w dostarczaniu egzaminów certyfikacyjnych dla instytucji edukacyjnych oraz profesjonalistów działających w branży IT.

W roku 2013, Certiport zintensyfikował swoje działania i zaznaczył swoją obecność również i w Polsce dzięki czemu liczba posiadaczy autoryzowanych certyfikatów renomowanych firm jak i liczba samych centrów egzaminacyjnych Certiport rośnie z miesiąca na miesiąc.

W  Centrum Certiport w ZS1 uczniowie mogą zdawać egzaminy Microsoft Office Specialist (MOS) oraz egzaminy Microsoft Technology Associate (MTA)

Microsoft Technology Associate to zestaw doskonałych egzaminów certyfikacyjnych, które pozwala ukierunkować rozwój ucznia/studenta jako programisty (aż 7 różnych specjalności!), administratora baz danych lub specjalisty od systemów operacyjnych. Wejście na tą ścieżkę, owocuje doskonałymi ofertami pracy w przyszłości.

Microsoft Office Specialist potwierdza, że uczeń/student posiada umiejętności potrzebne do wykorzystania wszystkich możliwości pakietu Office w zakresie wybranego programu pakietu Office. Sprawność w obsłudze programów Microsoft Office jest przez pracodawców postrzegana jako miara efektywności pracownika.

Aż 86 procent kierowników ds. rekrutacji zaznacza, że w procesie oceny kandydata certyfikaty z dziedziny technologii informatycznych są czynnikiem o wysokim lub średnim priorytecie. (źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/learning/certification-benefits.aspx )

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki - 2011. | Polityka prywatności | Powered by animativ

Inspektor Ochrony Danych Osobowych:

iod@zs1mm.edu.pl

KARDA KIEROWNICZA

Dyrektor - Małgorzata Beczek
Wicedyrektor - Elżbieta Parol
Wicedyrektor - Paweł Domagała
Wicedyrektor - Wojciech Jackowski
Kierownik internatu - Jolanta Binkowska

KONTAKT
Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego

ul. Budowlana 4
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel: 25 758 25 64
fax: 25 758 36 17