PODSUMOWANIE ROKU SPORTOWEGO 2014/2015

Dnia  29 października 2015 r. w Starostwie Powiatowym w Mińsku Mazowieckim. został podsumowany sportowy sezon 2014/2015 w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych.

W spotkaniu uczestniczyli m.in. Starosta Miński Antoni Jan Tarczyński, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim Robert Smuga, dyrektorzy szkół, nauczyciele wychowania fizycznego oraz wyróżnieni zawodnicy. Podsumowanie zorganizowane zostało przez Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego, reprezentowany przez prezesa Józefa Tkaczyka i wiceprezesów: Krzysztofa Bartnickiego, Grzegorza Cyrana, Roberta Stelmacha i Jacka Rudzkiego.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych w rywalizacji dziewcząt pierwsze miejsce zajął Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim, na miejscu drugim z jednakową ilością punktów uplasowały się dwie szkoły: Zespół Szkół Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim oraz Zespół Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim.

W rywalizacji chłopców w kategorii szkół ponadgimnazjalnych

I miejsce - Zespół Szkół Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim,
II miejsce - Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim,
III miejsce - Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim.

Puchary i dyplomy zwycięzcom klasyfikacji powiatowej wręczał:  Starosta Miński Antoni Jan Tarczyński,  Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim Robert Smuga.

Puchary odebrał  wicedyrektor Paweł Domagała

Nauczyciele wychowania fizycznego: Ewa Mikucewicz, Bożena Niemyjska, Katarzyna Żywicka, Robert Stelmach, Arkadiusz Sołowiej, Adam Kamela, Jacek Łuniewski, Mariusz Piórkowski składają podziękowania dla uczniów, którzy reprezentowali ZS nr1   im. Kazimierza Wielkiego w roku szkolnym 2014/2015 osiągając tak wysokie wyniki w sporcie.