SUKCES UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

29.09.2015r na stadionie MOSiR odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe Powiatu Mińskiego. Naszą szkołę reprezentowało 18 dziewcząt i 24 chłopców. W klasyfikacji ogólnej bezkonkurencyjna była nasza szkoła, która zajęła pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców.

Miejsca na podium wywalczyli:

SYLWIA SZUBA                II m na 1000m

PAULINA ZATORSKA      II m na 2000m

JULIA KAWKA                   III m na 2000m

ADRIAN BARTNICKI        I m w biegu na 1000m

MACIEJ SERAFIN             I m w biegu na 3000m

Do zawodów regionalnych zakwalifikowali się z naszej szkoły: Sylwia Szuba (I B),Paulina Zatorska
( III WB), Julia Kawka (I W), Magdalena Dziewulska (II WA), Martyna Zawilińska (III WA), Klaudia Milczarek ( III PP), Adrian Bartnicki ( I bud), Maciej Serafin ( III WB), Kacper Smoderek (I m), Dawid Mrozek (I bud), Patryk Waszelewski ( IV dr), Arkadiusz Marczak (I W), Mateusz Bielicki (II WA).

7.10.2010 w Siedlcach odbyły się kolejne zmagania dziewcząt i chłopców w Indywidualnych Biegach Przełajowych Regionu Siedleckiego. Uczniowie klas młodszych spisali się bardzo dobrze. Uplasowali się na poszczególnych miejscach:

Dziewczęta:

Sylwia Szuba (I B) – 6 miejsce na 1000m, Luiza Zwierz ( II bud) – 27 pozycja, Julia Kawka (I W) – 10 miejsce 2000m.

Chłopcy:

na 1500m wśród 76 zawodników  Adrian Bartnicki ( I bud) – 9 miejsce, a Jan Kondracki ( I W ) – 38 pozycja. Na 3000m Michał Jankowski ( I W) – 7 miejsce, Kacper Smoderek ( I m) – 12m, Dawid Mrozik (I bud) – 16m, Mateusz Bielicki ( II WA) – 28m.

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

16 października  na stadionie MOSiR uczniowie naszej szkoły rywalizowali w sztafetowych biegach przełajowych. Drużyna dziewcząt ukończyła sztafetę z dużą przewagą i zajęła pierwsze miejsce w Powiecie.

W rywalizacji męskiej zostały wystawione dwie sztafety. Pierwsza drużyna ukończyła bieg z dużą przewagą, a drugi zespół walczył do samego końca i w ciężkiej rywalizacji z Mechanikiem wywalczyli brązowe medale.

22 października  reprezentacja dziewcząt i chłopców stawiła czoło kolejnym zmaganiom w sztafetowych biegach przełajowych w Regionie. W szkołach Ponadgimnazjalnych wzięło udział 16 zespołów dziewcząt i 18 chłopców.

W trudnej rywalizacji dziewczęta zajęły IV miejsce w Regionie, a  męska reprezentacja naszej szkoły z dużą przewagą ukończyła  dystans i zdobyła ZŁOTOOO!!!

Oto nasi reprezentanci, którzy brali udział w Powiecie i Regionie:

brązowe medale w powiecie zdobyli: Wołkowicz Michał (III buA), Bielicki Mateusz (II WA), Marczak Arkadiusz (I W), Kondracki Jan (I W), Jagliński Jakub (IV dr), Pyza Patryk (I t), Felczyk Mariusz (IV dr), Śmietański Kamil ( III buA).

złoto w powiecie i IV miejsce w regionie zdobyły: Szuba Sylwia (I B), Getler Paula (II WA), Dziewulska Magdalena (II WA), Kwiatkowska Elwira ( II PP), Milczarek Klaudia (III PP), Kawka Julia (I W), Zatorska Paulina (III WB), Zwierz Natalia (III WB)

I miejsce w  powiecie i I miejsce w regionie zdobyli:  Bartnicki Adrian (I bud), Jankowski  Michał  (Iw),Mrozik Dawid  (I bud),  Smoderek Kacper           (I m), Waszelewski Patry (IV dr),  Żywicki Aleksander (II WB, Gręziak Krystian   (IV bu), Serafin Maciej  (III WB), Kondracki Jan  (I W), Felczyk Mariusz (IV dr)

Wielkie brawa dla wszystkich uczestników zawodów , którzy  w ciągu tego miesiąca w trudnych warunkach atmosferycznych , godnie reprezentowali naszą  szkołę na szczeblu powiatowym i regionalnym.