Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Pierwszego września powitalismy z radością nowy rok szkolny. Na uroczystości rozpoczęcia gościliśmy zacnych gości: Starostę Powiatu Mińskiego Antoniego Jana Tarczyńskiego, proboszcza parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Mińsku Mazowieckim ks. Józefa Mackiewicza oraz wicedyrektotra CKZiU Kazimierza Skibowskiego.

Uczniowie klas trzecich liceum ogólnokształcącego poprowadzili część artystyczna poświęconą upamiętnieniu wybuchu II Wojny Światowej. Uczniwie klas pierwszych wraz ze swoimi wychowawcamy zapoznali się z nową szkołą.
Życzymy  uczniom samych sukcesów oraz niezapomnianych chwil w murach tej szkoły. Udanego roku szkolnego.

Link Do galirii