Linux w budowlance

Pierwsi uczniowie z klasy 2 informatycznej ukończyli kurs 3115  (SUSE Linux Enterprise 11 Fundamentals) – Podstawy systemów linuksowych, w oparciu o rozwiązania SLES 11 sp2. Kursy (3115+3116) są zgodne z wymaganiami do certyfikatu CLA (Certified Linux Administrator)

Gratulacje.

Czekamy na kolejne osoby!

W styczniu 2012 nasza szkoła przystąpiła do programu Novell Academic Training Partner NATP (http://oedu.pl/)  jako 8 szkoła w Polsce, który umożliwia szkołom średnim i wyższym prowadzenie wybranych, autoryzowanych kursów firmy Novell w ramach programu nauczania.

Uczniowie w ramach przedmiotu zawodowych  biorą udział w kursach  po kosztach stanowiących ułamek cen rynkowych (ok. 5%) , które są zgodne ze ścieżkami certyfikacji wyznaczonymi przez firmę Novell.