Razem tworzymy lepszy Internet

19 lutego 2015 r. uczniowie klasy 3 informatycznej w składzie:  Sebastian Kaczmarek, Marcin Jędrzejewski i Oskar Janusz pod przewodnictwem pana Mirosława Paji, z okazji dnia bezpiecznego Internetu zorganizowali apel pod tytułem  „Razem tworzymy lepszy Internet”.

Uczniowie poruszyli kwestie bezpieczeństwa w sieci. Główne tematy dotyczyły obrony przed atakami hackerów oraz ochrony zarówno własnego  komputera jak i  telefonu przed złośliwym oprogramowaniem. Uczniowie  omówili też najpopularniejsze choroby oraz uzależniania wiążące się z korzystaniem z komputera. Jako przykład posłużył im popularny serwis społecznościowy. Pokazali  z czym wiąże się założenie na nim swojego konta.

Apel zakończył się zaproszeniem do darmowego diagnozowania komputerów przez uczniów 3 klasy informatycznej.