Alicja Trojanowska, uczennica klasy I tuf laureatką konkursu plastycznego

Alicja Trojanowska, uczennica klasy I tuf, wzięła udział w konkursie na komiks pt. "Człowiek - najlepsza inwestycja". Celem konkursu była popularyzacja wiedzy o funduszach unijnych, promocja Europejskiego Funduszu Społecznego i Programu Operacyjnego Kapitał Ludzi, a także upowszechnienie korzyści płynących z wykorzystania środków unijnych. Zadaniem uczestników było zaprojektowanie autorskiego komiksu ukazującego wpływ Unii Europejskiej na zmiany, jakie zachodzą na rynku pracy dzięki projektom realizowanym ze środków finansowych  Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Uczennica naszej szkoły otrzymała wyróżnienie wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz nagrodę rzeczową w postaci tabletu. Po uroczystym wręczeniu nagród, które odbyło się 5 grudnia w Urzędzie Marszałkowskim w Warszawie, wszyscy laureaci wzięli udział w warsztacie plastycznym pt. "Jak rysować komiksy".