Podsumowanie sportowego roku szkolnego 2013/2014

Dnia  23 października 2014 r. w Starostwie Powiatowym w Mińsku Mazowieckim. został podsumowany sportowy sezon 2013/2014 w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych.

II miejsca -     w kategorii dziewcząt

• Piłka Koszykowa
    • PływanieWśród gości zaproszonych na spotkanie znaleźli się m.in. Starosta Miński Antoni Jan Tarczyński, zastępca naczelnika Wydziału Oświaty i Promocji Urszula Soroka oraz dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim Robert Smuga. Podsumowanie zorganizowane zostało przez Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego, reprezentowany przez prezesa Józefa Tkaczyka i wiceprezesów: Krzysztofa Bartnickiego, Grzegorza Cyrana, Roberta Stelmacha i Jacka Rudzkiego.

Po raz kolejny bezkonkurencyjna była nasza szkoła zajmując I miejsce w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych dziewcząt i chłopców w Powiecie Mińskim.

Wyniki współzawodnictwa sportowego szkół ponadgimnazjalnych w Powiecie Mińskim za rok szkolny 2013/2014 kształtują się następująco:

•  w kategorii dziewcząt:
      1.  I miejsce - Zespół Szkół Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim,
        II miejsce - Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim,
        III miejsce -
        Zespół Szkół im. M. Skłodowskiej - Curie w Mińsku Mazowieckim

•  w kategorii chłopców:

I miejsce - Zespół Szkół Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim,
      II miejsce - Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim,
      III miejsce - Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim.

Puchary i dyplomy zwycięzcom klasyfikacji powiatowej wręczał:  Starosta Miński Antoni Jan Tarczyński, Zastępca Naczelnika Wydziału Oświaty i Promocji Starostwa Powiatowego Urszula Soroka, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim Robert Smuga.

Puchary odebrała pani dyrektor Małgorzata Beczek.

Na sukces szkoły wpłynęły następujące wyniki z poszczególnych dyscyplin:

•  I miejsca –   w kategorii dziewcząt
        • Indywidualne Biegi Przełajowe
        • Sztafetowe Biegi Przełajowe
        • Lekka atletyka
      •   I miejsca – w kategorii chłopców
        • Indywidualne Biegi Przełajowe
        • Sztafetowe Biegi Przełajowe
        • Szóstki Piłkarskie
        • Tenis Stołowy
        • Lekka atletyka

•  II miejsca -   w kategorii chłopców
    • Pływanie

III miejsca -   w kategorii dziewcząt

• Piłka Siatkowa

oraz pozostałe dyscypliny: piłka halowa dziewcząt, tenis stołowy dziewcząt, piłka koszykowa chłopców, piłka siatkowa chłopców.

Nauczyciele wychowania fizycznego: Ewa Mikucewicz, Bożena Niemyjska, Robert Stelmach, Arkadiusz Sołowiej, Adam Kamela, Jacek Łuniewski składają podziękowania dla uczniów, którzy reprezentowali ZS nr1   im. Kazimierza Wielkiego w roku szkolnym 2013/2014 osiągając tak wysokie wyniki w sporcie.