I psychologiczno - prawna

Klasa I psychologiczno – prawna jest znana z aktywnego włączania się w życie kulturalne szkoły  oraz ze szczerej przyjaźni z podręcznikami.  Uczennice pod czujnym okiem wychowawcy p.Wioletty Kucińskiej w przerwach między organizowaniem apeli, uroczystości szkolnych, reprezentowaniem szkoły w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych znalazły czas na naukę, dzięki czemu osiągnęły legendarną średnią klasową – 4,62.

Najwyższą średnią ocen w klasie i szkole 5,56 wypracowała Katarzyna Kacprowicz, a 50%  uczennic w tej klasie opuściło szkolne mury ze świadectwem z wyróżnieniem.

Drugą średnią w liceum uzyskała klasa ILowb4,46 dowodzona przez p. Wojciecha JackowskiegoDziesięciu uczniów tej klasy otrzymało świadectwo z wyróżnieniem.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.