Rozstrzygnięcie konkursu "Architektura świata, który mnie otacza"

11 kwietnia 2014 roku na XI Powiatowej Giełdzie Szkół Ponadgimnazjalnych zostały wręczone nagrody i wyróżnienia w konkursie rysunkowym „Architektura świata, który mnie otacza”, którego celem było wykonanie w dowolnej technice i formacie plakatu, szkicu, rysunku przedstawiającego ciekawe miejsce w miejscowości, z której pochodzi autor pacy. Konkurs skierowany był do uczniów gimnazjów powiatu mińskiego. W dniu wręczenia nagród odwiedzający szkołę goście i gimnazjaliści mogli oddawać głosy na nagrodę publiczności. Prace wystawiono  w sali nr 108, a nagrody na Auli Zespołu Szkół nr 1 wręczyli Starosta Miński Antoni Jan Tarczyński z Dyrektorem  Zespołu Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego Małgorzatą Beczek oraz przewodniczący komisji przedmiotów budowlanych Pan Adam Trześkowski. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wpłynęły  54 prace.

Wręczono cztery wyróżnienia dla : Marii Domańskiej i Patrycji Gryz z Gimnazjum Zespołu Szkół    im. Orła Białego w Jakubowie oraz dla Sylwii Rawskiej z Gimnazjum w Zespole Szkół w Pustelniku  i  Przemysława Jakubowskiego z Gimnazjum w Zespole Szkół im. H i K Gnoińskich w Siennicy.

Trzecie miejsce przypadło dwóm uczestniczkom: Dorocie Biernackiej z Gimnazjum im. Rodziny Sarzyńskich w Starej Niedziałce i Dominice Raciborskiej z Gimnazjum im. VI Pułku Piechoty Legionów Józefa Piłsudskiego w Kałuszynie.

Drugie miejsce zdobyła Natalia Jurek z Gimnazjum w Zespole Szkół im. Orła Białego w Jakubowie    i   Olga Gałązka z Gimnazjum w Zespole Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zamieniu.

Laureatką została Joanna Sadoch z Gimnazjum im. VI Pułku Piechoty Legionów Józefa Piłsudskiego w Kałuszynie.

Nagrodę publiczności zdobyła również Joanna Sadoch

Nagroda publiczności zostanie wręczona 25 kwietnia na uroczystym zakończeniu roku szkolnego dla klas maturalnych w Auli Zespołu Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim.

Opiekunom nagrodzonych i wyróżnionych uczniów wręczono podziękowania.

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!!

A oto nagrodzone prace

Maria Domańska (wyróżnienie)

Patrycja Gryz (wyróżnienie)

Sylwia Rawska (wyróżnienie)