183. rocznica zwycięskiej Bitwy pod Dębem Wielkim

Uczniowie klas wojskowych w ostatnią niedzielę marca uczcili 183. rocznicę zwycięskiej Bitwy pod Dębem Wielkim uczestnicząc w mszy św. i apelu pamięci. W poczcie sztandarowym szkoły wystąpili:Wocial Patrycja, Nowakowski Bartosz, Sędek Dominika, Bieniek Klaudia,Skubis Kacper i Bieniek Klaudia.  W głównej części uroczystości były okolicznościowe przemówienia wiceministra Czesława Mroczka, gospodarza - wójta gminy Dębe Wielkie p. Krzysztofa Kalinowskiego, innych zaproszonych gości oraz złożenie wieńców przed pomnikiem upamiętniającym żołnierzy, którzy polegli, walcząc o niepodległość naszej ojczyzny.

Obchody uświetniły poczty sztandarowe służb mundurowych i zaprzyjaźnionych szkół, kompania honorowa Żandarmerii Wojskowej wystawiona przez Mazowiecki Oddział ŻW oraz Orkiestra Wojskowa z Siedlec. Uroczystości zakończyła defilada.

Zdjęcia wykonał Jarosław Kozłowski