Czas na zdrowie

4 kwietnia 2014 w Zespole Szkół nr 1 w Mińsku Mazowieckim odbędzie się promocja zdrowia pod hasłem „Czas na zdrowie”. W tym dniu zachęcam y do porzucenia tego co niezdrowe: coli, frytek, słodyczy. Zachęcamy również do zabaw ruchowych poprawiających kondycję i samopoczucie.

Program Dnia Zdrowia

1. Pierwsza pomoc w szczególnych przypadkach prowadzona przez ratowników medycznych ze Szpitala Powiatowego w Mińsku Mazowieckim
  2. Konkurs na najzdrowszą sałatkę dla uczniów pierwszych klas
  3. Konkurs o zdrowym stylu życia – rywalizacja międzyklasowa