Klasa psychologiczno-prawna

Sherlock Holmes, czy Prawo Agaty? Do której postaci jest Ci bliżej? Teraz już nie musisz wybierać. Dzięki innowacji pedagogicznej w klasie prawno-psychologicznej będziesz mógł poczuć się zarówno błyskotliwym detektywem oraz, jak znakomita pani adwokat.

Takie możliwości dają Ci zajęcia m.in. z kryminalistyki, prawa karnego, prawa wykroczeń, prawa cywilnego, zagrożeń internetowych, narkomanią, alkoholizmem. Badanie odcisków palców, dyskusje dotyczące aktualnych wydarzeń, ciekawe wykłady, to wszystko i jeszcze więcej

Przedmioty prowadzi wyspecjalizowana kadra z Centrum Szkolenia Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim.

Chcesz rozwijać swoje dotychczasowe pasje, klasa prawno-psychologiczna czeka na Ciebie!!!

Ogólne informacje :

• proponowane przedmioty w zakresie rozszerzonym to: historia, wos, język angielski
  • dodatkowe wykłady z zakresu prawa ( prawa karnego, administracyjnego, cywilnego, wykroczeń, kryminalistyka) oraz z psychologii społecznej i dziecięcej.

A tak serio od nas :

• uczestniczymy w rozprawach sądowych
  • bierzemy udział w projekcie ogólnopolskim ,,Dzień Przedsiębiorczości”( odbywamy praktyki w wybranych przez siebie placówkach np. przedszkolach, szkołach, urzędach, sądach )
  • na lekcjach wiedzy o społeczeństwie robimy symulacje rozpraw sądowych
  • mamy możliwość uczestniczeniu w akcjach charytatywnych ( sprzedaż ciast na cele charytatywna, różne zbiórki: makulatury, puszek)
  • bierzemy udział w różnych, ogólnopolskich projektach m.in. ,,Mam haka na raka” ; ,,Zaadoptuj rzekę”
  • bierzemy czynny udział w życiu szkoły i miasta

Klasa Psychologiczno-Prawna

sukces gwarantowany

Uczestniczymy:

- w rozprawach sądowych,

- wykładach z zakresu prawa karnego i cywilnego na Uczelni Łazarskiego.

Przeprowadzamy:

- symulacje wyborów prezydenckich i samorządowych

- symulacje  procesów karnych i cywilnych.

Jako przyszli detektywi:

-  analizujemy najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne procesy ostatnich 120 lat

- poznajemy Tajemnice historii świata (przykładowe tematy zajęć:  tajne służby wywiadowcze, najsłynniejsze akcje FBI i CIA, morderstwa polityczne, zamachy na Hitlera, procesy czarownicJ)

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki 2010-2015. | Polityka prywatności | Powered by animativ