Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Organizatorem jej jest Politechnika Warszawska Wydział Inżynierii  Lądowej. Uczestniczą w niej uczniowie technikum budowlanego i architektonicznego z całego kraju. W tym roku odbywa się XXVII edycja tej Olimpiady. Zakres Olimpiady obejmuje wiadomości ogólno-budowlane, konstrukcyjne i projektowe z zakresu budownictwa oraz nowości rynkowe z dziedziny budownictwa.

W dniu 8 marca 2014 roku odbył się XXVII okręgowy etap Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Zawody odbyły się w Technikum Architektoniczno – Budowlanym w Warszawie, ul. Przyrynek 9. W zawodach uczestniczyli uczniowie  z  21 szkół okręgu warszawskiego.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

• Chłpoik Karol                  klasa III bud
  • Dobrzyński Łukasz         klasa IV bud