Zespół Szkół nr 1
im. Kazimierza Wielkiego
w Mińsku Mazowieckim


 

 

 

 

Postanowiliśmy utworzyć w naszej szkole kółko muzyczne. Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnego śpiewania!

Nazywam się Kamil Andrukowicz. Razem z moim przyjacielem - Grzegorzem Górskim interesujemy się muzyką. Obaj lubimy śpiewać i grać na gitarze. Naszą pasję rozwijamy dość intensywnie od około roku. Śpiewamy nie tylko dla siebie, lecz także wspomagamy Chór Kameralny Mińskiego Towarzystwa Muzycznego.

O ile ja już mam kilka występów za sobą i przyzwyczaiłem się do sceny i widowni, o tyle czwartkowy występ był pierwszym solowym występem Grześka. Trzeba przyznać, że - jak na pierwszy raz - poszło mu fantastycznie! :D
Ostatnio postanowiliśmy utworzyć w naszej szkole kółko muzyczne. Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnego śpiewania! :) Zajęcia prowadzi Grzesiek.

 Wystąpiłem w konkursie piosenki obcojęzycznej w Siennicy. Zaśpiewałem piosenkę po niemiecku. Włożyłem w to całe moje serce, gdyż zaśpiewałem piosenkę z mojego ulubionego gatunku - szantę. Uwielbiam tę muzykę, gdyż jest ona skoczna, radosna, często posiada ukryty sens oraz opowiada o równości i wolności.

Dodatkowo, interesuję się pisaniem scenariuszy i kręceniem filmów. Do tej pory niestety nie miałem możliwości nagrania żadnego filmu w świecie rzeczywistym ( główne z powodów braku kamery ). Jednakże udawało mi się fabularyzować filmy kręcone w grze Minecraft. Cieszą się one dość dużą popularnością. W wakacje mam nadzieję nagrać ok. 40-minutowy horror (o ile uda mi się zdobyć kamerę). Zapraszam koleżanki i kolegów do współpracy.

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki - 2011. | Polityka prywatności | Powered by animativ

Inspektor Ochrony Danych Osobowych:

iod@zs1mm.edu.pl

KARDA KIEROWNICZA

Dyrektor - Małgorzata Beczek
Wicedyrektor - Elżbieta Parol
Wicedyrektor - Paweł Domagała
Wicedyrektor - Wojciech Jackowski
Kierownik internatu - Jolanta Binkowska

KONTAKT
Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego

ul. Budowlana 4
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel: 25 758 25 64
fax: 25 758 36 17