TECHNIKUM JAK ZWYKLE NAJLEPSZE

Nasze Technikum zostało po raz kolejny wyróżnione, tym razem otrzymaliśmy tytuł Technikum roku 2013.Sukces jest tym większy, iż ta prestiżowa nagroda trafiła w nasze ręce drugi raz z rzędu.

Podczas uroczystej ceremonii, która miała miejsce w Warszawie, Pani Dyrektor Małgorzata Beczek odebrała srebrny certyfikat (dla szkół nagrodzonych drugi rok z rzędu).

Możemy czuć się w pełni wyjątkowo, gdyż Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej takie wyróżnienie w kategorii technikum przyznało zaledwie 8 szkołom w Polsce.

Zostaliśmy docenieni za wyjątkową jakość kształcenia, ofertę edukacyjną, która dobrze odpowiada realiom zmiennego rynku pracy. Zauważono również, że nasze Technikum sprzyja nauce i opiece.

Wielkie brawa i podziękowania składamy dyrekcji, kadrze pedagogicznej, uczniom
oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego sukcesu.