Wycieczka do Starostwa Powiatowego w Mińsku Mazowieckim.

W dniu 19 grudnia 2013 uczniowie klasy drugiej geodezyjnej Technikum Geodezyjnego pod opieką p. Katarzyny Nawrot i p. Tomasza Kąkola zwiedzili Starostwo Powiatowe w Mińsku Mazowieckim. Celem wycieczki było zapoznanie uczniów z pracą Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.

Kierownik ODGiK p. Marek Ślązak szczegółowo omówił nam proces zgłaszania prac geodezyjnych. Wielką atrakcją była możliwość korzystania z materiałów geodezyjnych dostępnych w ODGiK tj. z: map przeglądowych osnowy, mapy zasadniczej, operatów podziałowych i inwentaryzacyjnych. Młodzież miała okazje poznać tajniki prac geodezyjnych oraz „ścieżkę”, którą wędruje operat techniczny przez ODGiK i poczuć się przez chwilę jak prawdziwy geodeta. Poniżej zdjęcia z wycieczki do ODGiK w Mińsku Mazowieckim.