Wycieczka zawodowa stolarzy do firmy Sevroll

W dniu 16 grudnia 2013 uczniowie drugiej i trzeciej klasy stolarskiej Zasadniczej Szkoły Zawodowej zwiedzili firmę Sevroll,  która jest największym polskim producentem okuć do mebli. Przedstawiciele firmy, panowie Michał Moroz i Jarosław Burzyński zaprezentowali imponującą ekspozycję wnętrz mieszkalnych zaprojektowanych i urządzonych z wykorzystaniem firmowych okuć do mebli, a przy filiżance kawy/herbaty podzielili się doświadczeniem i wiedzą z zakresu marketingu i usług wnętrzarskich. Wielką atrakcją była możliwość własnoręcznego montażu drzwi przesuwnych. Po zajęciach praktycznych uczniowie rozwiązali test dotyczący znajomości okuć oferowanych przez firmę Sevroll i otrzymali pamiątkowe dyplomy i katalogi wyrobów.