Zespół Szkół nr 1
im. Kazimierza Wielkiego
w Mińsku Mazowieckim


 

 

 

 

Dzień Edukacji Narodowej 14 października 2013

Zgodnie z tradycją naszej szkoły, 14 października 2013 roku, w Dniu Edukacji Narodowej, odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych. Wzięły  w niej  udział wszystkie klasy, które w tym roku szkolnym  rozpoczęły naukę w Zespole Szkół, nauczyciele, przedstawiciele Rady Rodziców i zaproszeni goście. 

Uroczystość otworzyła dyrektor, pani Małgorzata Beczek, która mówiła o znaczeniu edukacji, pracy nauczyciela i życzyła uczniom sukcesów w nauce. Następnie głos zabrał ppłk Arkadiusz Wojtaczka reprezentujący Jednostkę Żandarmerii Wojskowej w  Mińsku Mazowieckim, która współpracuje z naszą szkołą. 

Przedstawiciel uczniów  z kolei podziękował nauczycielom za ich wymagającą i odpowiedzialną  pracę, życząc satysfakcji z jej wykonywania, po czym klasy  pierwsze przystąpiły do aktu ślubowania. Na środek wystąpili reprezentanci trzynastu klas  wraz z pocztem sztandarowym. Pani dyrektor wygłosiła treść aktu ślubowania. Uczniowie uroczyście ślubowali. Przedstawiciele klas otrzymali wyróżnienia.

Oficjalną część uroczystości zakończył akt przekazania sztandaru. Później nastąpiła część artystyczna przygotowana przez klasę geodezyjną oraz psychologiczno-prawną pod kierunkiem pani Lidii Świć.

Występy obu klas zostały przyjęte entuzjastycznie. Na tym uroczystość zakończyła się.

Fotorelację z uroczywtości można obejrzeć w galerii

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki - 2011. | Polityka prywatności | Powered by animativ

Inspektor Ochrony Danych Osobowych:

iod@zs1mm.edu.pl

KARDA KIEROWNICZA

Dyrektor - Małgorzata Beczek
Wicedyrektor - Elżbieta Parol
Wicedyrektor - Paweł Domagała
Wicedyrektor - Wojciech Jackowski
Kierownik internatu - Jolanta Binkowska

KONTAKT
Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego

ul. Budowlana 4
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel: 25 758 25 64
fax: 25 758 36 17